درباره زیگماوب


زیگماوب یک شبکه علمی و تخصصی همگانی و آزاد است به طوری که همه می توانند نوشته های خود را به صورت آزادانه در قالب مقاله یا بلاگ پست در جامعه ی بزرگ و وسیع وب منتشر کرده و مدیریت کنند. زیگماوب امکان  انتشار مقاله و بلاگ پست و دسترسی به منابع مختلفی از مطالب علمی ، ادبی، فرهنگی، هنری و... را فراهم کرده است. علاوه بر این شما می توانید از بازخوردهای دیگران به همراه مجموعه ای از خدمات دیگر بهره مند شوید.

به عبارت دیگر زیگماوب بستری برای تبادل و به اشتراک گذاری دانش و علم فراهم آورده است، به طوری که هر شخص بتواند دانش و علم خود را در زمینه های مختلف اعم از علوم انسانی ، علوم اجتماعی، علوم طبیعی، علوم صوری ، علوم کاربردی و حرفه ها  و غیره به صورت مقاله برای بهره مندی دیگران ارائه کند.

شما همچنین می توانید نوشته ها و مقالات با ارزش علمی را از زبان های دیگر جهت یاری رساندن به هم زبانان خود ترجمه کرده و با ذکر منبع در زیگماوب منتشر کنید. البته مقالات و بلاگ پست ها و نوشته های منتشر شده باید مطابق با قوانین و مقررات زیگماوب باشد. قوانین و مقررات زیگماوب در صفحه ی <شرایط استفاده> بیان شده است.

زیگماوب خود را سپاسگزار همه ی کسانی می داند  که زمان ، انرژی و مقالات و نوشته های خود را صرف مشارکت در ساخت زیگماوب به آن شکلی که باید باشد کرده اند.