چاقی دور شکمی خطرات زیادی برای سلامتی به دنبال دارد, اما به کمک یک دستورالعمل خانگی و طبیعی می توانید طی ۱۰ روز چربی های شکم را آب کنید 
  • سعید میلانی
  • 1396/3/8
  • 0
  • 236

اضافه وزن و چاقی خطرات زیادی برای سلامتی بدن داشته و موجب ابتلا به بیماری های زیادی مانند دیابت و سندرم متابولیک می شود, تجمع چربی در ناحیه شکم یا به اصطلاح چاقی شکمی این خطر را به دنبال دارد که در اطراف اندام های داخلی مانند قلب و رگ های آن چربی تجمع پیدا کند


از طرفی تجمع چربی در قسمت شکم شانس ابتلا به بسیاری از بیماری ها مثل سرطان، مشکلات قلبی عروقی، کبد چرب، دیابت، سکته قلبی و مغزی، افزایش چربی وفشار خون و حتی مرگ نیز را بالا می برد.
تغییر سبک زندگی و تحرک به همراه مصرف رژیم غذایی مناسب و سالم یکی از بهترین راه حل ها برای کاهش وزن و چربی دور شکم محسوب می شود، در این میان متخصصان طب سنتی و گیاهی مصرف برخی موادغذایی یا دستورالعمل هایی را توصیه می کنند که تاثیر زیادی در کاهش وزن به خصوص چربی دور شکمی دارد.
در این درمان جادویی بدن خود را برای سوزاندن تمام کالری که شما در طول روز مصرف کردید آماده می کند و در حالی که شما خواب هستید سیستم سوخت و ساز بدن کالری مصرفی طول روز شما را سوزانده و شما با بدن سبک تر از خواب بیدار می شوید.
طرز تهیه این نوشیدنی معجزه آسا بسیار ساده بوده ومواد اولیه آن ارزان و در دسترس هستند، کافی است تنها چند دقیقه برای آماده سازی این نوشیدنی وقت صرف کرده و پس از ۱۰ روز نتیجه شگفت آور آن را ببینید.

مواد تشکیل دهنده
برگ گشنیز
یک عدد لیمو

طرز تهیه
کمی برگ سبزی گشنیز را خرد کرده و آن را به یک لیوان آب اضافه کنید سپس آب یک عدد لیمو را گرفته و در لیوان ریخته و هم بزنید، حال نوشیدنی جادویی شما آماده است.

روش مصرف
این نوشیدنی را ۱۰ روز صبح ها با معده خالی مصرف و ۴۵ دقیقه بعد صبحانه را میل کنید برای نتیجه مطلوب بهتر است تا ۱۵ دقیقه ورزش کرده و پس از آن این نوشیدنی را بنوشید.
پس از ۱۰ روز مصرف یک هفته این نوشیدنی را مصرف نکنید و دوباره برای کاهش بیشتر چربی دورشکمی روند ۱۰ روزه این دستور را تکرار کنید.

نکته: باید توجه داشته باشید که این دستورالعمل برای کودکان و زنان باردار توصیه نمی شود.

نظرات0
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربریایجاد حساب کاربری