حمایت مایکروسافت از استارت‌آپ ها - 750 دلار در ماه!

مایکروسافت تا 3 سال از هر استارت‌آپی که درآمد آن از یک میلیون دلار در سال کمتر باشد حمایت میکند!
این حمایت به صورت ارائه رایگان سرویس ابری آژور، نرم‌افزار و پشتیبانی فنی انجام می شود. استارت‌آپ ها میتوانند تا مرز 750 دلار در ماه از تمامی خدمات ابری آژور به صورت رایگان استفاده کنند! این یعنی اینکه شرکت های نوپایی که در حوزه IT فعالیت می کنند دیگر نیازی نیست نگران زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری مورد نیازشان باشند زیرا سرویس ابری آژور تمامی این نیازها را برآورده میکند(نیازهایی از قبیل وب سرور رایگان، فضای ذخیره سازی رایگان، پهنای باند نامحدود و غیره). نکته جالب اینکه بعد از سپری شدن سه سال، مایکروسافت هیچ هزینه ای را درخواست نمی‌کند و حتی نرافزارهایی که به رایگان در اختیار تیم استارت‌آپ گذاشته را به آنها می‌بخشد!
تیم‌ها و شرکت‌های استارت‌آپی می‌توانند به سایت https://bizspark.microsoft.com مراجعه کنند و بعد از انجام ثبت نام به صورت رایگان از حمایت مایکروسافت برخوردار شوند.

متاسفانه برنامه نویسان ایرانی نمی‌توانند در این سایت ثبت نام کنند زیرا ایران در لیست کشورهای مورد حمایت قرار ندارد.
لطفا برای رفع این تحریم (استفاده از سرویس مایکروسافت آژور و حمایت از استارتآپ های ایرانی) به آدرس زیر مراجعه کنید و به رفع تحریم ایران رای دهید.
امیدوارم مایکروسافت ایران را از لیست کشورهای تحریم شده حذف کند تا استارت‌آپ های ایرانی هم بتوانند از مزایای این طرح استفاده کنند.
 

 

نظرات0
برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود به حساب کاربریایجاد حساب کاربری